Stavební firma Redostav s.r.o. Děčín

Stavební firma Redostav Děčín

Realizujeme široké spektrum stavebních prací pro váš dům, byt i zahradu. Od výkopových prací až po konečné řešení interiérů vše a to vždy s individuálním přístupem k jednotlivým zákazníkům a jejich požadavkům. Jsme tu pro vás, pokud potřebujete postavit nový dům, zrekonstruovat byt či koupelnu, zateplit fasádu, vyměnit okna, opravit či zrekonstruovat střechu atd.

Redostav - odborný dodavatel Zelená úsporám
Redostav - galerie prací
GServis partner

Prohlédnout ukázky

Freestyle

Přes zimu se naše firma specializuje spíše na přestavby bytových jader a rekonstrukce vnitřků všeho druhu. Zajimá vás jak nám to jde? Pokračovat »

Reference

Realizujeme zakázky menšího i většího rozsahu od zateplení celých panelových domů až po modernizace koupelen či kuchyní.

Cílem naší stavební firmy je poskytovat a neustále rozšiřovat nabídku a kvalitu služeb, které klient pro zajištění svého spokojeného bydlení potřebuje.

Výstavba rodinných domů

Rodinný dům na klíčVe společnosti Redostav vám nabízíme několik typových projektů rodinných domů. Stavíme moderní nízkoenergetické, pasivní rodinné domy na klíč. Dle vašich individuálních požadavků provedeme ve vybraném typovém projektu úpravy a změny. A pokud si nevyberete z naší nabídky projektů, vyhotovíme vám váš vysněný dům přesně na míru vašim potřebám a přáním.

Rekonstrukce koupelny a bytového jádra

Rekonstrukce koupelny je vždy individuální, každá zakázka je jedinečná a uzpůsobuje se dle přání i finančním možnostem klienta. Naši pracovníci Vám pomohou s veškerou přípravou rekonstrukce – od návrhu designu až po výběr materiálů. Při rekonstrukci koupelny pracujeme pouze s kvalitním a ověřenými materiály.

Na přání zákazníka můžeme dodat obklady, dlažbu i sanitární vybavení, které samozřejmě objednáme, dovezeme a namontujeme. Vy se o nic nemusíte starat!

V rámci rekonstrukce Vaší koupelny zajistíme veškeré obkladačské práce, práce se sádrokartonem, instalatérské, elektroinstalační a topenářské práce.

Naše stavební firma působí v Děčíně, Ústeckém kraji a okolí.