Rekonstrukce bytů a rodinných domů Děčín

Naše firma provádí kompletní rekonstrukce bytů a domů. Rekonstrukce bytů a rekonstrukce domů provádíme včetně návrhů provedení a projektu.

Nabízíme Vám řešení:

  • rekonstrukce kuchyní
  • rekonstrukce koupelny
  • přestavby bytů ve staré zástavbě
  • přestavby bytů v moderní zástavbě
  • rekonstrukce fasády domu
  • rekonstrukce půdní vestavby
  • rekonstrukce střechy
  • a další stavební práce a rekonstrukce všeho druhu

K veškerým stavebním pracím, které provádíme, máme k dispozici vyškolené, odborně vzdělané pracovníky. Spolupracujeme s ověřenými dodavateli materiálů a můžeme vám tak zaručit kvalitu provedených prací a materiálů, které při stavbě a rekonstrukci použijeme.

Provádíme kompletní stavební práce od navržení rekonstrukce až po závěrečný úklid.

Nebojte se rekonstrukce domu

Provádíme různě složité rekonstrukce domu, vždy záleží na přání a možnostech zákazníka. Některé menší rekonstrukce jistě zvládnete sami, ale přijde čas, kdy je potřeba provést náročnější rekonstrukci a tu je lepší svěřit odborníkům. Konzultujte rekonstrukci domu s námi, přijedeme se podívat a poradíme vám, jaké práce by měla vaše rekonstrukce zahrnovat, abyste dosáhli komfortního bydlení. Připravíme rozpočet a domluvíme se na termínech prací.

V rámci rekonstrukce domu zajistíme zateplení domu, výměnu oken a dveří, montáž podlah, veškeré sádrokartonářské práce. Dále připravíme rozvody elektřiny, vody nebo plynu. Máme v těchto oborech potřebné zkušenosti a odborné pracovníky.

Každá rekonstrukce je pro nás výzvou. Snažíme se vyhovět přání zákazníka a současně zajistit proveditelnost rekonstrukce po technické stránce.

Přemýšlíte-li o rekonstrukci, neoddalujte ji

Blíží se doba rekonstrukce a vy ji neustále odkládáte? Jednou stejně přijde doba, kdy s rekonstrukcí budete muset začít a čím déle ji budete odkládat, tím více financí později investujete. Obraťte se na nás a my vám provedeme rekonstrukci podle vašich představ. Navrhneme vám, jaký rozsah rekonstrukce je potřeba a popřípadě uzpůsobíme rekonstrukci vašim finančním možnostem.