Výstavba rodinných domů Děčín

Stavební firma REDOSTAV je stavební firmou, která provádí kompletní projekční a stavební činnost. Jednou z našich nejvýznamnějších činností je stavba rodinných domů na klíč. Svěřte stavbu profesionálům a vyhněte se zbytečné námaze a stresu při stavbě rodinného domu. Zajistíme vám vše od projektu rodinného domu, až po zajištění spolehlivých a ověřených dodavatelů. Samozřejmostí je přitom záruka odborně odvedené práce.

Garantujeme dodržení ceny při stavbě domů na klíč podle typového projektu.

Stavění domů na klíč přináší několik výhod:

  • ušetříte čas a vyhnete se stresu - nezatěžujte se zajištěním mnoha posudky a povoleními, jejichž vyřizování je mnohdy nejen časově náročné, ale také stresující.
  • ušetříte finance - stavbu domu na klíč máme předem naplánovanou a organizovanou, tím eliminujeme zbytečné neduhy, jako jsou prostoje, nezpracované zbytky materiálu, doprava od mnoha firem apod.
  • rychlejší realizace stavby - správně naplánovaný harmonogram prací zajistí zkrácení doby výstavby
  • jedna záruka na celý dům - jako jediný dodavatel domu na klíč ručíme za kvalitu stavby jako celku, hlídat kvalitu stavby je v našem vlastním zájmu

Rodinné domy na klíč stavíme na přání našich klientů jako nízkoenergetické až pasivní domy

REDOSTAV odborný dodavatel programu - Zelená úsporám

Jsme odborným dodavatelem programu Zelená úsporám a zajišťujeme svým klientům úspory nákladů při stavbách domů a rekonstrukcích.

Abychom svým zákazníkům ušetřili co nejvíce peněz, vybrali jsme na základě konzultací s našimi dodavateli i zákazníky několik desítek typových domů. Zde na našich internetových stránkách naleznete několik typů domů na ukázku.

Pokud budete mít zájem vybírat dále, sjednáme si společnou konzultaci, kde vám předvedeme další rodinné domy na klíč, které pro vás můžeme postavit. Každý dům lze samozřejmě individuálně upravit dle přání zákazníka po konzultaci s projektantem.

V současné době je hlavní otázkou úspora nákladů na vytápění domů

My na toto kritérium samozřejmě pamatujeme, a proto pro vás stavíme nízkoenergetické domy na klíč. Další informace vám poskytneme telefonicky či na osobní konzultaci. Stavba nového rodinného domu je krok, o kterém je třeba jednat s opravdovými odborníky. Je třeba se na tento krok dobře připravit. Doufáme, že se pro vás těmi odborníky staneme právě my. Abychom vás přesvědčili o našich kvalitách, podívejte se prosím do sekce certifikáty.

Ukázky možných řešení stavby domů na klíč.