Střechy Děčín

Stavební firma REDOSTAV se zabývá stavbou střechy na klíč a rekonstrukcemi střechy.

Působíme hlavně v Děčíně a Ústeckém kraji, ale není pro nás problém realizovat střechy po celé ČR.

Naši zákazníci pro stavbu střechy jsou hlavně majitelé rodinných domů, ale také bytová družstva. Jsme tu pro všechny zákazníky, kteří hledají firmu se solidním jednáním a profesionálními službami.

Provádíme stavbu střechy na klíč od A do Z.

Zajistíme pro vás všechny práce související s realizací střechy:

  • kompletní dodávku materiálu
  • odbornou pokládku střechy
  • všechny řemeslné činnosti - tesařské práce, pokrývačské práce
  • zakončovací činnosti - klempířské práce

Do naší práce v oblasti stavby a rekonstrukce střechy patří také instalace hromosvodů.

Pro stavbu střechy na klíč či rekonstrukci střechy máme k ruce pouze vybrané dodavatele materiálu. Díky dlouhodobým vztahům s našimi ověřenými dodavateli vám zajistíme maximální kvalitu provedené práce a profesionální přístup k dílu.

Střechy nejsou záležitostí krátkodobou. Chceme, aby vám střecha vydržela desítky let.

Tesařské práce

Provádíme veškeré činnosti spojené se zhotovením dřevěných konstrukcí pro stavbu střechy. Při realizaci či opravě střech stavíme nové krovy nebo pouze opravíme staré. Mezi tesařské práce také patří pokládka štípaných šindelů či bednění a latování střech. Výrobu zajišťují specializovaní tesaři se zaměřením na střešní konstrukce. Při realizaci klademe důraz především na správnou volbu řeziva, spojovacích prvků a na tesařské spoje, které musí být nejen funkční, ale i estetické.

Klempířské práce a pokrývačské práce

Nedílnou součástí rekonstrukcí a stavby střechy na klíč, které provádíme, jsou klempířské práce a pokrývačské práce. Provádíme pokrývačské práce na plochých i šikmých střechách a k tomu využíváme všech dostupných druhů, modelů i barev střešních krytin, dle Vašeho přání a požadavků.

Dále provádíme klempířské práce. Oplechování střechy a také oplechování průčelí stavby. Dále Vám nabízíme plechové krytiny, okapy a lemování, odpadové trouby a další klempířské výrobky.

Opravy a rekonstrukce střech

Střecha je nejdůležitější částí celého domu. Celé roky působí na střechu voda, led, sníh, vítr a to vše postupně vaši střechu opotřebovává. I malé poškození je podnětem k vážným úvahám na opravu střechy, protože může vyvolat další nepříjemné následky.