Sádrokartonářské práce

Sádrokartonářské práce Děčín

K rekonstrukcím a přestavbám interiérů používáme sádrokartonových desek.

Tento systém je velmi výhodný z několika důvodů:

  • trvanlivost
  • pevnost
  • jednoduché dělení
  • dlouhá životnost
  • dobré izolační vlastnosti
  • rychlá a snadná instalace

Sádrokarton se hodí k výstavbě vnitřních stěn a stropů. Sádrokarton je v současné době nejrychlejším a nejsnadnějším řešením suchého zdění. Díky tomuto systému jsme schopni vystavět rychle příčky a realizovat rekonstrukce, zateplení a úpravy jakéhokoliv interiéru.

Suchá výstavba

Základním prvkem pro tzv. suchou výstavbu jsou sádrokartonové a sádrovláknité desky, jež se používají k opláštění nosné kovové nebo dřevěné konstrukce. Proces suché stavby nevnáší do stavby vlhkost a tím odstraňuje technologické přestávky ve výstavbě. Suchá výstavba má široké spektrum možností například pro stropní podhledy, příčky, obklady stávajících stěn, podkroví i pro podlahy. Sádrokarton a sádrokartonářské práce využijeme v interiérech a to jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích domů a bytů.

Sádrokartonové příčky

Sádrokarton je spolehlivý a moderní materiál a velmi dobře se hodí, potřebujeme-li rychle rozdělit prostor. Sádrokartonové příčky se používají pro rozdělení místností v novostavbách a starších domech. Jejich výhoda je v rychlosti realizace, ceně, hmotnosti, zvukově i tepelně izolačních vlastnostech. Sádrokartonové příčky se mohou využít prakticky kdekoliv, ovšem musí se používat správné druhy těchto desek. Správným výběrem desek nejen efektivně rozdělíme místnosti, ale také zajistíme bezpečnost a izolaci proti vlhkosti.

Sádrokartonové podhledy a předsazené stěny

Mezi sádrokartonářské práce patří také sádrokartonové podhledy. Jsou praktické a nabízejí velké možnosti. Využijeme je pro zakrytí kabelů, vzduchotechnických a ostatních potrubí pod stropem. Při rekonstrukci bytu nebo v novostavbách umožňují sádrokartonové podhledy naplnit představy i velice náročných architektů v oblasti osvětlení interiérů. Sádrokartonové předsazené stěny se využívají pro zakrytí křivých stěn nebo instalačních rozvodů.