Návštěvní kniha

E-mail:
Jméno:
Zpráva:

Ivana Mrázková

31.01.2020

S prací firmy jsem velmi spokojena. Kvalita výborná, domluva perfektní, termín dodržen. Co víc si přát.

Hana Riedlová

22.09.2019

Firma Redostav nám provedla celkovou rekonstrukci garsoniéry na Starém Městě. Byl to byt po mé zemřelé matce v původním stavu. Po zásahu firmy se proměnil k nepoznání. Jsem ráda, že jsme s manželem oslovili právě pana Schaukala. Jeho tým pracovníků vskutku odvedl velmi pečlivou práci. Nejvíce chválím "mistra" zedníka za překrásnou koupelnu. Vřele tuto firmu doporučuji všem, kteří si chtějí postavit svůj sen.

rybensky

06.09.2019

renovace koupelny byla provedena vpořadku s kvalitou prace jsem byl velmi spokojen , vřele tuto firmu doporučuji rybensky

Martina Cachova

02.08.2019

Firmu Redostav jsem oslavila pro rekonstrukci bytového jádra a posléze i celého bytu. S vysledkem jsem maximálně spokojena. Velmi profesionální přístup ze strany pana Schautala a precizne odvedena prace jeho zaměstnancu me příjemne překvapili. Finančne velmi příjatelne. Vřele doporučuji každému, zvláště tem, kteří nemají známe v tomto regionu a neví na koho se obrátit. Ještě jednou děkuji za pomoc.

Milan Janča, Bynov

09.04.2019

Pracovníci firmy odvádí velmi kvalitní práci za příznivé ceny. Majitel firmy,pan Schaukal, je velmi vstřícný k požadavkům zákazníka
Velmi doporučuji tuto spolehlivou firmu!!
Janča

Petr Davídek

13.03.2019

Firmu Redostav jsme si pro kompletní renovaci koupelny a kuchyně,včetně vinylových podlah, vybrali podle referencí na webu a už od prvního jednání s panem Schaukalem jsem si byl jistý,ze jsme vybrali správně.Hodně nám pomohl s návrhem koupelny i dispozic noveho jádra a doporučil firmu na vybavení koupelny i kuchyně(SIKO - opět maximální spokojenost).Předem dohodnuté termíny byly splněny do detailu a musím pochválit celý tým pracovníků,kteří odvedli špičkovou práci včetně rychlého a flexibilního řešení několika drobných problémů,které se vyskytly v průběhu realizace.Za mě 100% spokojenost. Děkuji a určitě vřele doporučuji

Vojtěch Maňák

10.02.2019

Firma Redostav nám prováděla kompletní rekonstrukci koupelny, chodby a kuchyně. Dále vynilové podlahy v celém bytě a obložkové dveře. Pan Schaukal nám poradil s úpravou dispozice bytu. S kvalitou práce a přístupem pracovníků jsme byli spokojeni. Firmu Redostav budeme doporučovat.

Alena Hubková

06.01.2019

Firma Redostav nám byla doporučena a prováděla nám kompletní rekonstrukci koupelny, předsíně a z větší části kuchyňě. S jednáním i kvalitou odvedené práce jsme spokojeni. Velmi děkujeme a určitě doporučujeme.

Vladimír Došek

24.10.2018

Firma Redostav mi prováděla rekonstrukci koupelny, chodby a kuchyně.
Oceňuji vstřícné jednání jak pana Schaukala tak jeho pracovníků ,dodržena cena, termín, kvalita práce.
Jednoznačně doporučuji.

Martin Hála

29.07.2018

Na firmu Redostav jsme se obrátili na základě doporučení. Rekonstruovali jsme koupelnu a WC. Vše proběhlo podle dohody a v pořádku. S přístupem firmy a kvalitou prací jsme spokojeni. Děkujeme a doporučujeme.