Návštěvní kniha

E-mail:
Jméno:
Zpráva:

Šárovi

16.01.2021

Firma Redostav nám během dvou měsíců kompletně zrekonstruovala byt 3+1 v panelovém domě. Pan Schaukal se svými zaměstnanci nám svými zkušenostmi pomohl navrhnout celkové nové uspořádání bytu. Řemeslníci provedli všechny odborné práce s ohledem na naše přání a požadavky a firma vyřídila i potřebnou legislativu. Obzvlášť bychom chtěli vyzdvihnout kvalitní práci pana J. Rumla.
S průběhem rekonstrukce jsme byli velmi spokojeni i přes nepříznivou koronavirovou situaci. Na základě našich pozitivních zkušeností firmu Redostav doporučujeme!

Jeannet Staňková

21.10.2020

firmu Redostav vřele dál doporučuji.
Renovovali mi koupelnu a pan obkladač byl naprosto precizní a odvedl skvělou práci.
Opravovali mi zdi, kde jsme se dlouho nemohli zbavit vlhkosti, zdi jsou v pořádku.
Jednání pana majitele i jeho řemeslníků je skvělé. Pomohou a poradí kdykoliv i po dokončení práce.

Alena Hubková

13.10.2020

Firma Redostav u nás prováděla již druhou rekonstrukci bytu. I tentokrát jsme byli velmi spokojeni s ochotou, vstřícností, s provedenou prací. Děkujeme a vřele doporučujeme.

Tomáš Kašpar

10.03.2020

S firmou Redostav jsme měli tu nejlepší zkušenost.... Majitel firmy pan Schaukal k nám byl po celou dobu jednání i samotné rekonstrukce našeho bytu velice vstřícný, ochotný, uměl poradit a co řekl to platilo !!! Jeho lidi odvedli opravdu skvělou profesionální práci a tímto jim chceme všem ještě jednou poděkovat !!! Finální cena velmi slušná... Nevím co více dodat - za nás prostě PARÁDA !!!!!

Anna Zoulova

06.03.2020

Firma Redostav nám provedla kompletní rekonstrukci bytového jádra, chodby a kuchyně, včetně vinylových podlah. Majitel firmy
p. Schaukal je velmi vstřícný k požadavkům zákazníka. Jeho celý tým pracovníků odvedl kvalitní práci. Termín byl dodržen, kvalitní práce za příznivou cenu - děkuji a jednoznačně doporučuji.

Ivana Mrázková

31.01.2020

S prací firmy jsem velmi spokojena. Kvalita výborná, domluva perfektní, termín dodržen. Co víc si přát.

Hana Riedlová

22.09.2019

Firma Redostav nám provedla celkovou rekonstrukci garsoniéry na Starém Městě. Byl to byt po mé zemřelé matce v původním stavu. Po zásahu firmy se proměnil k nepoznání. Jsem ráda, že jsme s manželem oslovili právě pana Schaukala. Jeho tým pracovníků vskutku odvedl velmi pečlivou práci. Nejvíce chválím "mistra" zedníka za překrásnou koupelnu. Vřele tuto firmu doporučuji všem, kteří si chtějí postavit svůj sen.

rybensky

06.09.2019

renovace koupelny byla provedena vpořadku s kvalitou prace jsem byl velmi spokojen , vřele tuto firmu doporučuji rybensky

Martina Cachova

02.08.2019

Firmu Redostav jsem oslavila pro rekonstrukci bytového jádra a posléze i celého bytu. S vysledkem jsem maximálně spokojena. Velmi profesionální přístup ze strany pana Schautala a precizne odvedena prace jeho zaměstnancu me příjemne překvapili. Finančne velmi příjatelne. Vřele doporučuji každému, zvláště tem, kteří nemají známe v tomto regionu a neví na koho se obrátit. Ještě jednou děkuji za pomoc.

Milan Janča, Bynov

09.04.2019

Pracovníci firmy odvádí velmi kvalitní práci za příznivé ceny. Majitel firmy,pan Schaukal, je velmi vstřícný k požadavkům zákazníka
Velmi doporučuji tuto spolehlivou firmu!!
Janča