Rekonstrukce koupelny Děčín

Stavební firma REDOSTAV provádí kompletní rekonstrukce bytového jádra v panelových domech a rekonstrukce koupelen v rodinných domech.

Nabízíme Vám:

  • rychlou a kvalitní práci
  • výhodné ceny a akce
  • vypracování projektu
  • realizace od A do Z

Po celou dobu rekonstrukce je u Vás jedna montážní parta, jejíž práci koordinujeme s maximálním důrazem na efektivitu a kvalitu provedení.

Můžeme vás však ujistit, že vás rekonstrukce koupelny omezí v obývání vašeho domu jen minimálně. Během prací bude vaše domácnost fungovat jako obyčejně. Postaráme se o to, abyste měli rekonstrukci koupelny co nejdříve za sebou, samozřejmě ne na úkor kvality provedených prací.

Rekonstrukce koupelen provádíme ve všech typech bytových koupelen i v rodinných domech.

Rekonstrukce koupelny - řešení koupelny s optimálním využitím prostoru

Nabízíme kompletní realizace rekonstrukce koupelny v RD. Obnovujeme, modernizujeme a měníme design Vaší koupelny přesně podle vašeho přání. Chcete vanu nebo raději sprchový kout? Potřebujete více než jedno umyvadlo, abyste se ráno nemačkali u čištění zubů? Na vše najdeme řešení.

Snažíme se maximálně přizpůsobovat vašim přáním, ale využít můžete i našeho odborného poradce, který na základě zkušeností s rekonstrukcemi koupelen Vám bude plně nápomocen od výběru materiálu až po návrh designu.

V rámci rekonstrukce koupelny provádíme veškeré obkladačské, elektroinstalatérské a instalatérské práce včetně obkladačských prací.

Průběh rekonstrukce koupelen a bytových jader

Práce zcela podřizujeme možnostem zákazníka. Nejdříve zjistíme vaši představu, prohlédneme a analyzujeme rozsah rekonstrukce koupelny a její dispoziční řešení. Zařídíme za vás veškeré náležitosti, dokumentaci a povolení. Poté budou následovat samotné stavební práce – bourací práce, odvoz a likvidace stavební suti. Umíme veškeré zednické, instalatérské a obkladačské práce, které jsou k rekonstrukci potřeba. V poslední fázi osadíme vybavení a doplňky. Vše po sobě řádně uklidíme a nakonec vám předáme zrekonstruovanou koupelnu nebo bytové jádro.